Miejscowości

Kopalino

    Kopalino to nadmorska wioska, położona między latarnią morską Stilo a Białogórą. W tej małej osadzie znajduje się kilka sklepów, restauracja, bar, kościół.
Na dmorze z Kopalina trzeba przejśc około 2,5 km.

    Kopalino otoczone jest pięknymi terenami leśnymi, w odległości około 1 km. od centrum Kopalina znajduje się małe jez. Kopalińskie w którym są też ryby (lin, leszcz, karaś, szczupak,okoń, węgorz) oczywiście istni

Karwińskie Błota

Karwieńskie Błoto Pierwsze (kaszb. Karwiańsczé Błoto lub też Holãdra, Holãdrë, Karwieńsczé Błoto, niem. Karwenbruch) – wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Krokowa przy drodze wojewódzkiej nr 215. Doskonałe położenie, około 1500 metrów od Karwi, powoduje, że w pobliżu dużej miejscowości wypoczynkowej, znajduje się prawdziwa oaza spokoju, ciszy i odpoczynku.


Lubiatowo

Lubiatowo - wieś położona w województwie Pomorskim, powiat Wejherowski w gminie Choczewo. Wioskę z morzem przedziela pas lasu do morza jest około 2 kilometry. Jeśli szukasz cichego miejsca na wypoczynek Lubiatowo jest taką osadą. Czysta i piękna plaża dochodząca miejscami do 50m szerokości, przepiekne lasy obfitujące w grzyby i jagody, wspaniałe ścieżki rowerowe i piesze.
Lubiatowo gwarantuje ciche, spokojne i udane wakacje dla dzieci i dorosłych z dala od miejskiego zgiełku..